Ordulular Piknikte buluştu

Ordu Aybastı Hisarcık Köyü Deneğinin Kocaeli Kartepe’de 17. Geleneksel olarak düzenlediği piknik festivaline yüzlerce aile bir araya gelerek doyasıya eylendi.

Ordulular Piknikte buluştu

Dernek Başkanı Ahmet Toru ve Yönetiminin organize ettiği Piknik festivaline, Başta Kocaeli Valisi olmak üzere, İktidar ve Muhalefet Milletvekilleri, Belediye Başkan ve Başkan yardımcıları, birçok STK temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra binlerce Ordulu vatandaş katıldı.

Yerel ve ulusal sanatçıların birbirinden güzel eserleriyle renk kattığı piknik festivalinde, başta Ordu olmak üzere Karadeniz’e has olan kültür yemekleri gelen misafirlere ikram edildi.

Sağlık Ekipleri’nin de hazır bulunduğu festivalde, Kızılay ekibi ve yönetimi vatandaşa lokma tatlısı ikram etti. 

Geleneksel olarak düzenlenen Piknik festivalinde Katılımcılara hitap eden Ordu Aybastı Hisarcık Köyü Denek Başkanı Ahmet Toru, katılımlarından dolayı Kocaeli valisi Sayın Seddar Yavuz’a Milletvekillerine,  Belediye Başkanları ve yardımcılarına STK üyelerine ve tüm Ordulu hemşerilerine teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren böylesi programların artarak devam edeceğini ifade etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER