Senin yeni yıl tercihin hangisi

Fuer Kozmetik’in kişisel bakım markası Groomed, yeni yıl gecesi göz kamaştıran saçlar ve ışıl ışıl parlayan bir cilt ile kusursuz görünmek isteyenlere, birbirinden eşsiz öneriler sunmaya devam ediyor.

Senin yeni yıl tercihin hangisi

Cilde zarar vermemek adına kimyasal maddelerden uzak duran Groomed markası ürünlerinin özgün tarifleri taze baharatlar, bitkisel yağlar ve sabun alkalisinin (NaOH) yanı sıra, kaynak suları, esans yağlar, yulaf ezmesi, bal, deniz tuzu ve benzeri özel bitkisel karışımlarla hazırlanıyor.
“Gerçek doğal”ı bulmanın oldukça zor olduğu günümüz dünyasında, tüketicinin doğala yönelim istediğini göz ardı etmeyen Groomed markası, “doğal” ibaresini rahatlıkla kullanabildiği bakım ürünleriyle yeni yılda da sizleri yalnız bırakmıyor. 
Uzman kimya mühendisleri tarafından hazırlanan Groomed markasının saç bakım ürünlerinin yanı sıra doğal özlerle harmanlanan Makyaj Temizleme Sabunu, Keçi Sütü Sabunu, Ardıç Katranı Sabunu, Lavanta Sabunu, Akne Karşıtı sabunlar, detoks etkili Aktif Karbon Sabunu ve dahası 20’ye yakın sabun çeşidi bulunuyor.
El yapımı “doğal sabun”
Kişisel bakım ürünlerinde bulunan bazı kimyasal maddeler, vücutta uzun süreli kullanımlarda kanseri dahi tetikleyerek çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Sodyum Lauryl Sülfat (SLS), propilen glikol, petrol ürünleri, E.D.T.A, paraben, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular ve triclosan gibi zararlı kimyasallar içermeyen Groomed sabunları, soğuk proses (CP) tekniği ile ısıl işlem, yağ kaynatma ve benzeri işlemler görmeden üretilmektedir.  
Groomed sabunlarında kullanılan hammaddeler, organik ve sektördeki en kaliteli taze ürünlerdir. Kaynak suları özenle seçilen sabun üretiminde, ürün içerisinde herhangi bir kimyevi atık madde olmamasına özellikle dikkat edilmektedir. Ayrıca sabunlaşma esnasında oluşan doğal bitkisel gliserin, sabunun içerisinde kalarak ürünlerin cilt bakım özelliği olmasına destek olmaktadır. Parfüm içermeyen sabunların kokulandırması ise, doğal esansiyel yağların karışımı ile sağlanır. Böylece, esansiyel yağların yapısında herhangi bir değişme ya da bozulma meydana gelmez.
Cilde yumuşaklık verir, eşsiz bir dokunuş sağlar
Sabun tabanında kullanılan zeytinyağı ve ayçiçeği yağı, cilde yumuşaklık verirken shea, kakao yağları ile harika bir dokunuş sağlar. Ürün içeriğindeki Hint yağı ise, ciltte kremsi ve ipeksi bir köpük oluşturmaya yardımcı olur. Hindistan Cevizi yağı etkili bir temizlik yanında, sabunu sert ve uzun ömürlü kılar. Bu kombinasyonların tümü bir araya geldiğinde ise, doğal ve el yapımı Groomed sabunları ortaya çıkmış olur.
Duşta Groomed mucizesi 
Groomed sabunları, cildinizde mükemmel bir nemlendirmenin yanı sıra, duştan sonra cildinizin yumuşacık ve mis gibi kokmasını sağlayacak Sabunun cilt kuruluğuna neden olduğu iddiası ile banyo esnasında sıklıkla duş jelleri tercih edilse de, Groomed’in doğal özlü sabunları bu önyargıyı yıkacak içeriği ile tüketicisiyle buluşmayı bekliyor. 

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER