GÜNCEL

SAL Öğretmenleri ve Öğrencileri birlikte iftar açtı

Şehrimizin köklü okullarından Sakarya Anadolu Lisesi, sınava hazırlanan 12.sınıf öğrencilerine yönelik okulun bahçesinde muhteşem bir iftar yemeği organizasyonu gerçekleştirdi.

Öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen iftarda Ramazan ayının manevi havası yaşatıldı. Öğrenci ve öğretmen iş birliği içinde yemekler dağıtıldı ve masalar donatıldı. Ramazan ayının manevi ikliminde gerçekleştirilen iftarda; paylaşmanın ve birlikte yemek yemenin huzuru yaşandı. Güzel anılar paylaşan, aynı sofrada yemekler yiyen Sakarya Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri mübarek Ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında olduğu gibi hem bereket hem de huzur içinde olması, afiyet dolu iftar sofraları yaşanması ve yaşatılması duasıyla oruçlarını açtılar.

Sakarya Anadolu Lisesi Müdürü Ali Kınay; “Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren iftar sofrasında emeği geçen öğretmenlerimize ve hayırsever velilerimize teşekkür ediyorum. Her anıyla güzel ve iman dolu bu ayda öğrencilerimizin gözlerindeki ışığın hiç sönmemesini, hayatlarında ve Haziran ayında girecekleri sınavlarında Halil İbrahim bereketinin daim olmasını diliyoruz. SAL Ailesi olarak tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın