SPOR

Antalya ASAT ı 3-0 mağlup etti

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Ampute futbol 1. Lig ikinci yarı ilk hafta müsabakasında temsilcimiz Sakarya Büyükşehir Belediye Bedensel Engelliler Futbol Takımı ile Antalya ASAT’ ı 3-0 mağlup etti. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Bedensel Engelliler Futbol Takımı Antalya ASAT karşısında dişe diş bir oyun sergilediği karşılaşmayı Mustafa , Doğanay ve Serhatın golleri ile 3-0 kazandı. Maçın genelinde geçtiğimiz haftalara oranla çok daha iyi oyun ortaya koyan temsilcimiz yeni transfer Sergatın müthiş oyunu ve asistler ona eşlik eden Mustafa’nın bireysel becerisi ve defansta Ali İsmail ve Yusuf’un uyumu tribünde yer alan seyircilerin seyir zevkine zevk kattı.

Maç sonu açıklamalarında bulunan Kulüp Başkanı Cemil Yıldırım, duygularını şu şekilde ifade etti; “Oynanan futbol oyuncuların maçın genelinde oyunu domine eden futbolu bizleri ve tribünde yer alan 500 e yakın seyirciyi memnun etti. Oyuncularıma bu galibiyetler ve oynadıkları güzel oyunlarından dolayı teker teker tebrik ediyorum. Önümüzdeki hafta Mersin deplasmanının hazırlıklarını en güzel şekilde yapacağız. Şampiyonluk mücadelesi içinde olduğumuz rakibimizi yenmek ve şehrimize puan yada puanlarla dönmek arzusundayız. Bunu yapabilecek ve başarabilecek kaliteli bir kadromuz var. Yönetim olarak futbolcularımıza inanıyoruz” dedi.

Başkan Yıldırım; “ Bize desteklerini esirgemeyen Vialli Grup Başkanı Semih Güngör, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın