KÜLTÜR SANAT

Leyla ile Mecnun’ Sapanca Belediyesi Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosu’nda sergilendi

Sapanca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından destek verilen Lokman Hekim Lisesi öğrencilerinin sergilediği Leyla ile Mecnun adlı tiyatro gösterisi Kırkpınar Açık Hava Tiyatrosu’nda yoğun katılımın olduğu izleyicisi kitlesiyle buluştu.

Lokman Hekim Müdürü Mehmet Ali Galip, “Uzun süredir büyük özveri ile çalışan gençlerimizin bu gün burada sahne almasında büyük destekleri olan Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin’e ekip ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Kültürel alanda gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz

Başkan Şahin, “Katılımlarından dolayı gençlerimize ve ailelerine, seyircilere, tiyatro ekibinde görev alan öğretmen ve öğrencilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerimizin kültürel alanda atacakları her adımda yanlarında olup onları desteklemeye devam edeceğiz”dedi ve bu tür sanatsal etkinlikleri Sapanca halkıyla buluşturacaklarını dile getirdi.

Gösteri sonunda Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, ekip adına öğretmenlere çiçek takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir yanıt yazın