GÜNDEM

Şehrimize hizmetkâr olmaktan gurur duyuyoruz

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Erenler’de vatandaşlarla buluştu. Konuşmasında coşkulu kalabalığa seslenen Alemdar, “Erenler’de 33 mahallemizi bilen, yıllarca sizlerle birlikte çalışan bir kardeşinizim. Siyasi hayatımız boyunca insanımıza hizmetkar olduk. Bundan da büyük gurur ve mutluluk duyduk. Rahmi başkanımızla birlikte istişarelerimizi yapıyoruz. 31 Mart sonrası gerekli adımları atacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 16 ilçede sürdürdüğü çalışmalarına Erenler’de devam etti. Oldukça coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Alemdar’a, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan, Eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, önceki dönem Belediye Başkanı Cavit Öztürk eşlik etti.

Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği Erenler verecektir

Programda konuşan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, “Bu ülkeyi her alanda muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaya gayret gösteren bir Cumhur İttifakı var. Bizler de Erenler olarak bu birlik ve beraberliğe en güçlü desteği vereceğiz. Şehrimizin ve ilçemizin geleceği noktasında gerek Yusuf başkanımız gerekse Rahmi başkanımızın tecrübelerini çok iyi biliyoruz. İnşallah yeni dönemde kıymetli başkanlarımızla ilçemizi daha güzel yarınlara hazırlayacağız” dedi.

MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer ise, “Sayın başkanlarımızın önderliğinde Cumhur İttifakı’mız için çalışıyoruz, sizlerin heyecanı bizlere fazlasıyla güç katıyor. İnşallah Erenler 31 Mart’ta gereken desteği vererek, Cumhur İttifakı’nı şahlandıracaktır. Bizler size güveniyor ve inanıyoruz” diye konuştu.

Doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet sözüm var

Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, konuşmasında güçlü destek vurgusu yaparak, “Bu akşam yuvamdayım. Doğup büyüdüğüm, her köşesini bildiğim ve hayatım boyunca insanıyla iç içe olduğum Erenler’deyim. 31 Mart’ta Allah nasip eder ve sizlerin de desteklerinizle doğup büyüdüğüm ilçeme hizmet sözüm var. Bizler Yusuf başkanımızla birlikte sözümüzü tutmak için hazır ve kararlıyız. 1 Nisan sabahı inşallah Sakarya’nın ne kadar güçlü bir şekilde Cumhur İttifakı’nın yanında olduğunu herkese göstereceğiz. Sakarya’da en güçlü iradeyi ortaya koyan Erenler olacaktır. Bizler buna yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Siyasi hayatımız boyunca insanımıza hizmetkar olduk

Program konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu akşam Erenler 15 yılın hasretini bitirdi. 33 mahallenizi bilen, yıllarca sizlerle birlikte çalışan bir kardeşinizim. Siyasi hayatımız boyunca insanımıza hizmetkar olduk. Serdivan bana nasıl sahip çıktıysa Erenler de aynı şekilde sahip çıkarak yanımda oldu. Bir süre önce rahmeti rahmana kavuşan Fevzi Kılıç başkanımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Bu şehre hizmet eden, emek veren tüm dava arkadaşlarımızdan Rabbim razı olsun” dedi.

Gerekli adımları atacağız

Alemdar konuşmasının devamında, “Her zaman birlikte olacağız. Bizim davamız ben davası değil. Görevi iyi yapan kötü yapan olmaz. Bu bir nasip işidir. Bizim davamızda Allah’ın nasibi vardır. Bizler bayrağı daha ileriye taşımak için bu kutlu yola çıktık. Rahmi başkanımızla birlikte istişarelerimizi yapıyoruz. 31 Mart sonrası gerekli adımları atacağız. Sadece altyapı, yol veya park yapmayacağız, sosyal belediyecilik anlayışıyla insanımızın her daim yanında olacağız. Emanet aldığımız görevimizi size layık şekilde tamamlamak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın