ASAYİŞ

26 Nisan 2024 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 26 Nisan 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

Birimi  :SAKARYA – ADAPAZARI – Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi  :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti : 26/04/2024 günü E. Mah. Prf. Dr. S. Z. bulvarı üzerinde N. S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ADE *** plaka sayılı aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Petrol istasyonu içerisinde park halinde bulunan 54 D **** plaka sayılı araca çarpması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi  :SAKARYA – ADAPAZARI – Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi  :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti : 25.04.2024 günü Camili Mah. ….. Ada  Adapazarı adresinde meydana gelen Kayıp Şahıs Olayı ile ilgili Müşteki H. T. isimli şahıs oğlu olan C. T. ‘ ın kayıp olduğunu beyan ederek müracatçı olmuş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi  :SAKARYA – ADAPAZARI – Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi :DİĞER KAZALAR
Olay Özeti  : 22.04.2024 Günü H. K. isimli şahıs, Korucuk E. market rampasında kendi sevk ve idaresindeki elektrikli motosikletin hakimiyetini kaybederek yere düştüğünü, kontrol amaçlı hastaneye gittiğini konuyla alakalı olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi  :SAKARYA – ADAPAZARI – Yenikent Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi  :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti  : 26.04.2024 Günü H. U. isimli şahıs, oğlu olan Y. E. G. isimli çocuğun 25.04.2024 günü akşam saatlerinde kavgacı bir yapısı olmasından dolayı evde tartışma çıkardığını, evi terk edeceğini, para kazanıp tek yaşayacağını söylediğini, çocuğun evden ayrıldığını, beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır

Birimi   :SAKARYA – ARİFİYE – Arifiye Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti   : 17.04.2024 günü M.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 E **** plakalı aracın Fatih Mahallesi T. sokak üzeri seyir halinde bulunduğu sırada direksiyon hakimiyetini kaybetmesi nedeniyle tek taraflı kaza meydana gelmiş olup, araçta yolcu konumda bulunan F. K. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi   :SAKARYA – ERENLER – Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi    :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti    :    26.04.2024 günü Erenler D 100 Karayolunu üzerinde E. D. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 16 BFR*** plaka sayılı araç ile Y. A. S. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 YC *** plaka sayılı aracın karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.  

Birimi   :SAKARYA – ERENLER – Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi   :KAYIP EŞYA
Olay Özeti   :   25.04.2024 Günü Y. İ. isimli şahıs, TLC movetıme mt42 marka mavi-yeşil-turuncu çok renkli akıllı saatini oğlunun A. D. İlkokulu’nda kayıp ettiğini bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş tahkikata başlanmıştır.

Birimi   :SAKARYA – SERDİVAN – Serdivan Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi    :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti   : 26.04.2024 günü Müşteki Y. T. kızı Ş. T.’in kayıp olduğunu kızının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Bir yanıt yazın