ASAYİŞ

27 Mart 2024 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 27 Mart 2024 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

Birimi : SAKARYA – ADAPAZARI – Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi  : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti : 26.03.2024 günüT. K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 ……. plaka sayılı araç ile Semerciler mahallesi A. B. üzerinde K. A. isimli çocuğa çarması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili gerekli tahkikata başlanmıştır. 

Birimi :SAKARYA – ADAPAZARI – Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti : 27.03.2024 Günü Şeker Mah. F. Caddesi üzerinde L. U.’nün sevk ve idaresindeki 54 ……. plakalı araçla karşıya geçmeye çalışan Ş. A.’e çarpması sonucu yaralamalı kaza meydana gelmiş, kazada Ş. A. hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmış, tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA – ADAPAZARI – Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi  : KAYIP EŞYA
Olay Özeti  : 27.08.2024 günü E. B. isimli şahıs Semerciler Mah. A. Bulvarı üzerinde Xıaomı Redmi marka cep telefonunu kayıp ettiğini telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi  : SAKARYA – AKYAZI – Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti : 19.02.2024 günü İ. Ş. isimli şahıs öz oğlu olan S. Ş. nın kayıp olduğunu oğlunun hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA – AKYAZI – Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi : DİĞER KAZALAR
Olay Özeti : 26.03.2024 günü N. İ. isimli şahıs evinde dikiş diktiği esnada sağ işaret parmağına iğne batması sonucunda tetenoz aşısı olmak için Akyaza Devlet Hastanesine gittiğini burada hakkında adli rapor tutulduğunu, olaydan dolayı kimseden bir şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine savcı talimatıyla tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA – AKYAZI – Atatürk Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti :  27.03.2024 Günü … sokakta 54 …….. plakalı araç şoförü M. C.’ın kullanmış olduğu araç ile sürücüsü E. Ç. olan eletrikli bisiklet sürücüsünün karıştığı yaralamalı trafik kazasında elektrikli bisikletin ön tarafında oturan A. Ç. kaza neticesinde kolunda kırık olduğu ve SEAH’a sevk edilmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA – ERENLER – Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti : 27.03.2024 günü Müşteki C. Y. isimli şahsın adına ruhsatlı yivsiz av tüfeğinin kayıp olduğunu beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi : SAKARYA – FERİZLİ – Ferizli Polis Merkezi Amirliği
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti  : 05.03.2024 günü Ferizli OSB’de bulunan işyerinde çalışan M. Y. isimli şahıs işyerinde bir anlık dikaktsizliği sonucunda palet çektiği sırada elinden kaçırarak ayağına düşürdüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu hakkında Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Bir yanıt yazın