Önemli olan kaliteyi koruyup geliştirmektir

Sertaç Otel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı temennilerini ileten Başkan Toçoğlu, “Nüfusu 1 milyona yaklaşan şehrimizde daha fazla ziyaretçi ağırlıyoruz.

Önemli olan kaliteyi koruyup geliştirmektir

Hamdolsun şehrimizde her alanda olduğu gibi turizm ve otelcilik alanında da belli bir kaliteyi yakaladık. Önemli olan bu kaliteyi koruyup, geliştirmek ve muhafaza etmektir” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda kısa süre önce hizmete başlayan Sertaç Otel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Toçoğlu’na SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Ali Oktar eşlik ettik.

Daha fazla ziyaretçi
Sertaç Otel’e yaptığı ziyaretin ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakarya nüfus artış hızında Türkiye’de ilk 15 içerisinde yer alıyor. Nüfusumuz 1 milyona yaklaşmış durumda. Yerli ve yabancı turist anlamında daha fazla ziyaret alıyoruz. Sakarya tercih edilen bir şehir. Bunun yanında OSB’lerin artışıyla beraber sanayi kuruluşlarına dönük misafirleri de şehrimizde ağırlamaktayız. Şehrin farklı noktalarında birçok otel açıldı ve bu otellerin kalitesi belli bir seviyenin üzerinde. Üç ve dört yıldızlı birçok otele sahibiz. Doluluk oranları iyi. Konuklara sunulan imkanlar belli bir standartın üzerinde. Hamdolsun şehrimizde her alanda olduğu gibi turizm ve otelcilik alanında da belli bir kaliteyi yakaladık. Önemli olan bu kaliteyi koruyup, geliştirmek ve muhafaza etmektir. Bugün de Sertaç Otel’i ziyaret ettik. Yeni bir otel. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER