GÜNCEL

Erenler’de Mayıs ayı meclisi toplandı

Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Görevi devir almamızın ardından bir aylık süreci geride bıraktık. Bu süreçte mesai arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürdük. Gerek sahada gerek ise belediye binamızda vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını çözmek için kolları sıvadık” dedi.

Erenler Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç başkanlığında belediye meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Gündem dışı konuşmalar ile başlayan Meclis Toplantısı devamında 2 gündem maddesinin karara bağlanması ile devam etti. Ardından hitaplarını gerçekleştiren Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

“KOLLARI SIVADIK”

Başkan Şenol Dinç, “Kıymetli Meclis Üyelerimiz, siyasi partilerimizin değerli temsilcileri, daire müdürlerim. Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Görevi devir almamızın ardından bir aylık süreci geride bıraktık. Bu süreçte mesai arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürdük. Gerek sahada gerek ise belediye binamızda vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını çözmek için kolları sıvadık” dedi.

“DAHA GÜZEL BİR ERENLER”

Başkan Şenol Dinç, “Her zaman birlikten ve beraberlikten yana bir insan oldum ve olmaya da devam edeceğim. İnşallah meclisimizde bu birliği ve beraberliği sürdürdükçe Erenler’imize daha güzel hizmetler katacağımıza, hep birlikte daha güzel bir Erenler için çalışacağımıza inancım tam” ifadelerini kullandı.

BİRLİK MESAJI

Gündüz gerçekleşen meclis toplantısının ardından ise Başkan Şenol Dinç, akşam yemeğinde meclis üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Dinç gerçekleşen buluşmada birlik ve beraberlik mesajı ile birlikte kalıcı eser ve yatırımlara dikkat çekti. Başkan Dinç, “Erenler için bir ve beraber şekilde kalıcı eser ve yatırımlar için çok çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın