GÜNCEL

Başkan Osman Çelik’ten Kan Bağışı Kampanyasına Destek

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Serdivan Belediyesi ve Kızılay Kan Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Her fırsatta kan bağışının önemine vurgu yapan, kan bağışının acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan ve düzenli kan bağışında bulunan Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Birbirimize Candan Bağlıyız diyerek, Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa bir çalışmaya imza attı.

Kampanya Gün Boyu Sürecek

Serdivan Belediyesi önünde kurulan kan bağış aracında belediye personeli ile birlikte kan bağışında bulunan Başkan Çelik, kan bağış aracının gün boyunca belediye hizmet binası önünde olacağını belirterek, tüm Serdivan halkını kan bağışında bulunmaya davet etti.

“Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır”

Herkesin bir gün kana ihtiyacı olabileceğini belirten Belediye Başkanı Osman Çelik, “Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Tek kaynağı insan olan kan, bir gün bize veya bir yakınımıza lazım olabilir. Kan bağışına dikkat çekmek adına Kızılay Kan Merkezi ile ortak bir çalışmaya imza attık. Belediye hizmet binamız önünde kurulan kan bağış aracı ile Kızılay Kan Merkezi gün boyu burada sizleri, kan bağışına bekliyor olacak. Unutmayalım ki kan, en önemli yaşamsal ihtiyaçtır. Kıymetli Serdivan halkını bugün kan bağış kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın