GÜNDEMGÜNCEL

Ender Serbes teşkilatlarla buluştu

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, Parti teşkilatlarıyla görüşmeler yaparak seçim hazırlıklarını sürdürüyor

CHP Sakarya Milletvekili aday adayı Ender Serbes, parti teşkilatlarıyla yaptığı görüşmelerde, Sakarya’nın ve Türkiye’nin sorunlarını ele aldı. Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin, Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan, Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve ilçe teşkilatları üyeleriyle bir araya gelen Serbes, seçim çalışmaları hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Teşkilatlarda büyük bir moral ve motivasyon olduğunu söyleyen Serbes, CHP’nin halkın umudu olduğunu ve değişim isteyen toplumun adresinin CHP ve Millet İttifakı olduğunu belirtti.

Ülkenin ve Sakarya’nın birçok sorununun olduğunu vurgulayan Serbes, çiftçiler, üreticiler ve esnafın siyasilerden haklı beklentileri olduğunu ifade etti. Mevcut yöneticilerin bazen körü, bazen sağırı oynadığını söyleyen Serbes, CHP olarak herkesin dertlerini birlik, beraberlik içerisinde çözmeye hazır olduklarını belirtti. Seçimlere çok az bir zaman kaldığını ve bu seçimin ülkemizin kader seçimi olacağını dile getiren Serbes, birlik ve beraberlik içinde seçimde büyük bir başarı göstermek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın