GÜNCEL

BBP Genel başkanı Destici’den Hendek’e hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, genel başkan yardımcıları, MKYK üyeleri ve BBP Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ile birlikte 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonrasında Hendek Belediye Başkanı seçilen İrfan Püsküllü ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Destici daha sonra Genel Başkan Yardımcıları, MKYK Üyeleri ile birlikte Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirdi.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ: BİRLİKTE UYUM İÇERİSİNDE HENDEK’İ YÖNETECEĞİZ

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve teşkilat mensuplarına hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi; “ Sizleri Hendek’imizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. 31 Mart Seçimlerinin öncelikle Büyük Birlik Partimize, İlçemize ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımızda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici ve teşkilatlarımızla uyum içerisinde Hendek Halkımıza gururla hizmet etmek için gayret içerisinde olacağız. Birlik beraberlik içerisinde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yok. Önemli olan bu birlik ve beraberliği sağlayabilmek. Gerek seçimler öncesi gerek şu anda bizlerden desteğinizi esirgemeyip Hendek’e gelerek ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte Hendek halkına gerekli hassasiyeti ve yardımı esirgemeyeceğinizi temenni ediyoruz. İlçemize hoş geldiniz” diye konuştu.

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ: DAHA GÜZEL BİR HENDEK İNŞA EDECEĞİZ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yapmış olduğu hayırlı olsun ziyaretinde seçim sonuçlarının Türkiye’ye, Sakarya’ya ve Hendek’e hayırlı olmasını dileyerek şunları ifade etti; “Öncelikle Hendek halkımıza tekrardan şükranlarımı sunuyorum. Geçtiğimiz 2019 yerel seçimlerinde de tercihlerini Büyük Birlik Partimizden yapmışlardı. Ama maalesef biz bunu 5 yıl olarak değerlendiremedik ve heyecanlıydık, hedeflerimiz vardı. Hendek’e hizmet etme noktasında maalesef bunları gerçekleştiremedik. İrfan Başkanımız çok kıymetli bir insan. Hem belde hem de İlçe Belediye başkanlığı tecrübesi var.

Dolayısıyla konulara da vakıf. Ehliyetli liyakatli bir başkanımız. Böyle ehliyetli liyakatli bir başkanla bu seçimlerde Hendek halkımızın karşısına çıkınca Hendekli kardeşlerimizde tekrar mührü İrfan Püsküllü ’ye ve Büyük Birlik Partimize verdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu çalışma azmi, bilgisi, tecrübesi, Hendek’e ve Hendeklilere olan sevgisiyle çok güzel çalışmalar gerçekleştirecek. Hendek’in ihtiyacı olan yatırımları buraya getireceğiz. Hendek’te vatandaşlarımız daha mutlu daha müreffeh bir hayatı yaşaması için el birliği ile çalışacağız. Önümüzdeki 5 yıllık sürecin sonuna geldiğimizde daha güzel, daha gelişmiş, daha kalkınmış, istihdamı artmış ve çocuğu, kadını, genciyle, yaşlısıyla daha mutlu bir hayat yaşanılan bir Hendek’i inşallah elbirliğiyle gerçekleştireceğiz. İlkeli, şeffaf ve temiz bir belediyecilik vadettik. İnşallah bunu da gerçekleştireceğiz. Belediye Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Kadın Kollarımız ve Alperen Ocaklarımız bu konuda çok heyecanlı ve hevesli. İnşallah bu heves ve heyecanımızı bilgiyle, tecrübeyle, akılla birleştirerek bu hizmetleri hep birlikte yapacağız. Hendekli kardeşlerimize biz söz verdik. Burayı bize teslim ettiğinizde bizde elimizi taşın altına koyacağız, hizmetleri bir bir buraya getireceğiz. Hendek Belediyemizin kendi imkanlarıyla çözebileceği meseleleri kendisi burada çözecek. Bugün Sakarya Büyükşehir Belediyemizi ve Sakarya Valiliğimi de ziyaret edeceğiz. Sakarya’dan alabileceğimiz hizmetlerde onları da aşan durumlarda Ankara’dan ve Cumhur Başkanımızdan ya da hangi Bakanlıktan alınması gerekiyor ise oradan alacağız ve Hendek’ e getirip Hendek’e verdiğimiz sözleri Allah’ın izniyle tutacağız. Kıymetli Belediye Başkanımızı, Belediye Meclis Üyelerimizi ve il – ilçe teşkilatımızı ve MKYK üyelerimizi, Genel Başkan Yardımcılarımızı ve Kadın Kollarımızı, Alperen Ocağımızı ve siz kıymetli Hendek halkını bir kez daha tebrik ediyorum. Hayırlı ve mübarek olsun” diye konuştu.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici daha sonra Partililerle beraber Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Teşkilat binasının açılışını gerçekleştirdi. Cuma namazını Hendek Rasimpaşa Camii’nde kılan Destici, Cuma namazı sonrası Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır’ı ardından AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ile birlikte Hendek Gençlik Merkezi Spor Spor Kulübünü ziyaret edip son olarak Uludere Sosyal Tesisleri’nde Genel Başkan Yardımcıları, MKYK Üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla yemekte bir araya geldi.

Bir yanıt yazın