GÜNDEMGÜNCEL

Karasu Belediyesi Araç filosu güçleniyor: Üç yeni dev araç katılıyor

Karasu Belediye Başkanı İshak SARI ve Başkan Yardımcısı Hilmi ERBATAN, Karasu Belediyesinin araç filosuna dahil edilen üç yeni kamyonu teslim almak üzere 15 Nisan’da Malatya Doğanşehir’deydi.

Başkan SARI, kamyonların damper, kar küreme ve tuzlama ekipmanlarının üretildiği ve montajlandığı tesiste son kontrolleri sağlayarak araçları bizzat test etti.

Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar onlarca yeni aracı Belediyemize ve ilçemize kazandırarak Karasu Belediyesi’nin iş gücünü her geçen gün daha ileri seviyeye taşıdık diyen Belediye Başkanı, yeni aldığımız son teknoloji ürünü üç kamyon ile yol yapım ve diğer tüm hizmetlerimiz açısından daha hızlı ve daha fazla hizmet üretme imkanına kavuşuyoruz.

Bu kamyonlar ile birlikte aldığımız kar küreme ve tuzlama ekipmanlarımız sayesinde kış koşullarında ulaşım güvenliği çalışmalarımız için de imkanlarımızı genişletmiş oluyoruz, ifadelerini kullandı.

İshak SARI; ilçemiz için çalışan, üreten, gelişen ve bugünü dünden, yarını bugünden ileriye taşıyan vizyonumuzla Allah’ın izniyle her zaman sahada olacağız diyerek yeni araçların Karasu’ya hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın