GÜNDEMGÜNCEL

Taraklı’da MHP’den Esnaf Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan vekili Sakarya milletvekili adayı Levent Bülbül seçim çalışmaları kapsamında Taraklı’da ilçe esnafını ziyaret ederek hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan vekili Sakarya milletvekili adayı Levent Bülbül Adım 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak cumhur Başkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında Taraklı ilçesinde ziyaretlerde bulundu

MHP Sakarya Milletvekili adayı Levent Bülbül beraberinde Taraklı belediye Başkanı İbrahim Pilavcı İl Başkanı Oğuz Alkaş, İlçe Başkanı Halim Cingöz, Belediye meclis üyeleri ve il ve ilçe yöneticileri ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek “Hayırlı Ramazanlar” dileklerinde bulundular.

Taraklı’da üç dönem Belediye Başkanlığı yapan Tacettin Özkaraman’ı da ziyaret eden MHP milletvekili adayı Levent Bülbül “Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Cumhur ittifakı birlik ve beraberliğimizin, dirlik ve düzenimizin temin edicisi ve teminatıdır. Huzurumuzun bekçisidir. Kimi zaman derdimizin ortağı, kimi zaman sorunlarımızın çözüm noktasıdır” diyerek vatandaşlardan seçimlerde destek istedi.

Bir yanıt yazın