GÜNDEMGÜNCEL

Adapazarı’nın Nabzını tutarak Seçim zaferine ulaşacağız

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte yoğun bir program kapsamında Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza teveccühleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doğru adımlarla yola devam.” dedi.

Milletvekili Atabek ve Işıksu Vatandaşla Buluştu

AK Parti Sakarya tam kadro sahada. Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, şehit ailesi iftarına katıldı, Erzurumlular Derneği’nde vatandaşlarla buluştu ve sahurda Hızırtepe ve Maltepe Mahallelerindeki gençlik buluşmaları ile Adapazarı programını tamamladı.

Atabek: “Şimdi Sıra Daha Büyük Hedeflerde”

AK Parti’nin hedeflerini bir bir gerçekleştiren, milletine sevdalı bir parti olduğunun altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Milletimiz hamdolsun Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’mize inanıyor ve güveniyor, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza teveccühleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.

Işıksu: “Adapazarı’ndan En Güçlü Destek”

Adapazarı’nın en güçlü desteği vereceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye çok daha yüksek oranda teveccüh göstereceğini vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek ile muhabbet dolu çok güzel bir gün geçirdik. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri bağrına basan kıymetli hemşehrilerimize kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Milletimiz için canla başla çalışmaya devam.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın