GÜNDEMGÜNCEL

Karasu Belediye Başkanı İshak SARI Deprem Bölgesine Gidiyor

Başkan İshak SARI, Başkan Yardımcısı Hilmi ERBATAN, Hüdaver AĞUN ve Belediye Meclis Üyesi Abdülkadir ŞAMLIOĞLU ile Hatay yolunda.

Başkan SARI, deprem bölgesinde günlerdir arama kurtarma çalışmaları yürüten Karasu Belediyesi Yardım Ekibiyle buluşarak onlara destek vermek ve depremzede vatandaşlarımızın yanında olmak için bu sabah saatlerinde yola çıktı.

“Gözümüz, kulağımız ve kalbimiz tüm Türkiye olarak afet bölgesinde. Gündüzümüz, gecemiz yardım bekleyen vatandaşlarımızı düşünerek ve daha fazla ne yapabileceğimizi tasarlayarak geçiyor. Medyadan takip ettiklerimiz ve resmî bilgilendirmeler yanında deprem bölgesindeki ekiplerimizle sürekli irtibat halindeyiz. Zor şartlar altında büyük bir gayret ve özenle çalışan görevli kardeşlerimin yanında olmak istiyorum. Şahsım ve arkadaşlarım adına üzerimize düşen ne varsa sorumluluk almaya hazır olduğumuzu en başından beri belirttim. Bu duygu ve düşünceyle bölgeye hareket ediyoruz. Karasulu hemşehrilerimizin selam ve dualarını da beraberimizde götürüyoruz. Allah yardımcımız olsun.” diyen SARI, personelle vedalaşarak deprem bölgesine gitti.

Bir yanıt yazın