TRT’den Program Sözü

Belediye Meclis Üyeleri Yakup Ekşi ve Recep Elik ile TRT Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, TRT ekranlarında yayınlanmak üzere Kocaali’de program çekimi sözü aldı.

TRT’den Program Sözü
Tanıtım desteği şart
Belediye Meclis Üyeleri Yakup Ekşi ve Recep Elik ile TRT Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ile bir araya geldi. TRT Genel Müdürü Şahin’e Kocaali’nin doğal güzelliği ve kültürel zenginliği ile ilgili bilgiler veren Başkan Acar, ilçelerin gelişim sürecinde ihtiyaç duydukları reklam ve tanıtım araçlarının önemine değindi.

Kocaali’nin yakın gelecekte, bölgenin turizm cenneti olma yolunda hızla ilerlediğini ve bu süreçte reklam ve tanıtım araçlarından destek alınması gerektiğini belirten Acar, Türk Televizyonlarının ekran klasiği haline gelen Gezelim Görelim programı yapımcılarını ilçeye davet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ise Kocaali Belediyesi tarafından yapılan nazik davetin en kısa sürede değerlendirileceğinin ve Kocaali’nin TRT ekranları üzeriden tüm dünyaya tanıtımı yapılacağının sözünü verdi.

TRT’den destek aldık
Konu ile ilgili açıklama yapan Kocaali Belediye Başkan Ahmet Acar “Kocaali Belediyesi olarak ilçemizi, doğal güzelliğini korumak kaydı ile, ahenkli mimari yapısı ve rahat kullanım alanları olan bir turizm ilçesi haline getirmeye ve ilçemizi bu alanda geliştirmeye çalışıyoruz. Hemen her sektörde olduğu gibi turizm sektöründe de reklam ve tanıtım büyük rol oynamaktadır.

Bir taraftan mimari çalışmalarımızı yürütürken diğer taraftan da ilçemizin tanıtımı için imkanlarımız dahilinde çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda yaptığımız son ziyaretimizde ise dünyanın sayılı yayın kuruluşları arasında yer alan TRTnin Genel Müdürü İbrahim Şahin’den destek sözü aldık. Kendileri en kısa zamanda bölgemizde çekimler yaparak ilçemizin tanıtımına katkıda bulunacaklar” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2013, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER